همکاریهای ایران رایانه و BankSoft کرواسی

حضور شرکت ایران رایانه در نمایشگاه بانک ، بورس و بیمه

شرکت ایران رایانه با مشارکت شرکت BankSoft از کشور کرواسی با بیش از 24 سال فعالیت تخصصی در حوزه نرم‏افزارهای بانکی در نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه از تاریخ 20 الی 23 تیرماه 95 شرکت نموده است.

در این نمایشگاه شرکت ایران رایانه آخرین دستاوردهای خود در حوزه مدیریت فرایندهای کسب و کار (BPMS) و موبایل توکن (Mobile OTP) و شرکت BankSoft نیز محصولات خود در حوزه بانکداری مدرن و CoreBanking را ارایه خواهند کرد. باعث خوشوقتی است تا پذیرای شما عزیزان در غرفه این شرکت در سالن A31 (سالن میلاد)، غرفه شماره 102 باشیم.

۴/۴/١٣٩۵ مطبوعات
 همکاریهای ایران رایانه و BankSoft کرواسی

آغاز همکاریهای ایران رایانه و BankSoft کرواسی

دو شرکت ایران رایانه از ایران و Banksoft کرواسی در زمینه راه حلهای بانکی و مدیریت اسناد فایلر توافقنامه امضا کردند. فناوران- همایش مشترک تجاری شرکتهای ایرانی و شرکتهای کرواسی ، 29 اردیبهشت ماه جاری با حضور رییس جمهور کشور کرواسی و یک هیات اقتصادی 70 نفره در طبقه دهم اتاق ایران برگزار شد. در این سفر موافقتنامه هایی نیز به امضا رسید که از جمله شرکت ایران رایانه، پیشتاز در زمینه اتوماسیون اداری و مدیریت اسناد فایلر، با شرکت BankSoft از کرواسی که در زمینه راه حلهای بانکی و بانکداری الکترونیکی فعالیت می کند. توافقنامه همکاری مشترک در بازار های ایران ، کرواسی و عمان به امضا رساندند. این توافقنامه در زمینه گسترش همکاری این دو شرکت در زمینه تهیه و آماده سازی محصولات مرتبط با اتوماسیون اداری فایلر در اروپا و ماژولهای پیشرفته سامانه های CoreBanking با استانداردهای EU ، شامل گزارش گیری بر اساس استانداردهای (Basel II/III) ، مدیریت وام، تراکنشهای مالی داخلی و بین المللی ، موبایل بانک ، اینترنت بانک و موبایل توکن و تمامی نیازهای بانکهای ایران و عمان است. متعاقب این توافقنامه ، این دو شرکت در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه که از 20 تا 23 تیرماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود به صورت مشترک شرکت خواهند کرد و خدمات و محصولات خود را ارائه می کنند.

۰٣/۰۳/١٣٩۵ مطبوعات
حضور شرکت ایران رایانه در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

حضور شرکت ایران رایانه در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

شرکت ایران رایانه آخرین دستاوردهای خود را در زمینه سیستم های جامع مدیریت فرم و فرآیندهای سازمانی ، اتوماسیون اداری ، مدیریت مستندات و آرشیو الکترونیکی ، مدیریت مناقصه ها ، خرید و قراردادها و ... در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکامپ ارائه می نماید

مکان: نمایشگاه بین المللی تهران سالن میلاد B31

٩/١۴/١٣٩۴ خبر
حضور شرکت ایران رایانه در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی جیتکس

حضور شرکت ایران رایانه در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی جیتکس

نمایشگاه بین المللی جیتکس بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات در خاورمیانه می باشد که از 26 لغایت 30 مهرماه جاری در دبی برگزار می گردد. شرکت ایران رایانه نیز به عنوان یکی از 11 شرکت برگزیده توسط کریدور خدمات صادرات محصولات دانش بنیان در پاویون ایران نسبت به ارایه آخرین دستاوردهای خود اقدام نموده است.

مکان: Dubai, World trade center – UAE Hall 7a, Stand 40

١٣٩۴/۷/۲۴ خبر
هشتمین نمایشگاه بین المللی بانک، بیمه و بورس

حضور ایران رایانه در هشتمین نمایشگاه بین المللی بانک، بیمه و بورس

از شما دعوت می شود در هشتمین نمایشگاه بین المللی بانک، بیمه و بورس از غرفه ایران رایانه در سالن ۴۱ دیدن فرمایید

ایران رایانه در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای خود در زمینه راه حل های مدیریت جامع اطلاعات فایلر، بانکداری همراه و امنیت شبکه را معرفی خواهد کرد

١٣٩۳/۳/۴ خبر
الکامپ

نوزدهمین دوره نمایشگاه الکترونیک ، کامپیوتر ، تجارت الکترونیکی (IRAN ELECOMP 2013)

بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات ایران، همچون ادوار گذشته از تاریخ ١۴ لغایت ١۷ آذرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

ایران رایانه نیز مانند سال های گذشته در سالن ۴۰، پذیرای شما دوستان، همکاران و مشتریان عزیز خواهد بود.

مکان‪:‬ محل دائمی نمایشگاه های بین اللمللی تهران، سالن ۴۰

Miirofiler
Enterprise Information Management (EIM)
Enterprise Content Management (ECM)
Business Process Management (BPM)
Office Automation
Information Exchange

FilerPlus
Enterprise Content Management
Office Automation
Report Builder

eLeader
Mobile Banking Solutions
Mobile Workforce

١٣٩۲/۹/۶ خبر
گواهی امنیت فایلرپلاس

اخذ گواهي‌نامه سطح A بلوغ امنيتي سامانه مديريت اسناد، اتوماسيون اداري و مديريت گردش كار «فايلرپلاس»

امنيت از اركان ايجاد سيستم‌هاي مكانيزه در سازمان است و شركت مهندسي ايران رايانه با شناخت صحيح و استفاده از ابزار مناسب همواره سعي در ارتقاي سطح امنيتي محصول خود داشته است.

به منظور پايش و كنترل عملكرد امنيتي سيستم طي قراردادي با مركز تحقيقات صنايع انفورماتيك كه جزو آزمايشگاه‌هاي ارزيابي امنيتي مورد تاييد سازمان فناوري اطلاعات است در ١١ حوزه امنيتي منطبق بر ISO/IEC/ISIRI 15408 در سطح EAL1، بسته نرم‌افزاري «فايلرپلاس» مورد بازبيني و مميزي قرار گرفته و موفق به اخذ گواهي سطح A بلوغ امنيتي شده است.

امنیت
١٣٩۲/۸/۲۶ خبر

گردهمایی سالیانه نمایندگان فروش و پشتیبانی شرکت ایران رایانه با حضور مدیران عامل و کارشناسان پشتیبانی شرکت های نمایندگی در تهران در روزهای الی در محل هتل ونوس برگزار شد.

در این گردهمایی علاوه بر مرور عمکرد سال گذشته، برنامه های سال جدید نیز عنوان گردید.

علاوه بر این امکانات جدید سیستم های «فایلرپلاس» و «میروفایلر» آموزش داده شد.

از اهم دستاوردهای این گردهمایی، طرح مسائل و نظرات نمایندگان و به اشتراک گذاری راهکارهای مواجه با مسائل و همچینین تجربیات هر شرکت در پیاده سازی سیستم های «فایلر» در سایت های کارفرمایان بود.

ادامه
١٣٩۲/۸/۳ مطبوعات
فیلتر اخبار:
  • همه
  • مطبوعات
  • رویداد
  • گزارش
  • خبر